Ubytování

Jedná se o  zrekonstruovaný statek s uzavřeným dvorem. Zde se nachází tři byty o velikosti 68, 85 a 65 m2 s podkrovím  a  saunou se zvláštním vchodem. Přímo ve dvoře je zastřešený osvětlený bazén (3 x 6 x 1,5 m) se solární sprchou. Zahradní posezení v pergole s krbem. Kryté parkování pro 6 aut. Bývalá maštal, nyní společenská místnost (100 m2) nabízí dost místa na stolní tenis, stolní fotbal, šipky, příjemné posezení u  sporáku na dřevo  či bar. Je zde i WC, umyvadlo a sprcha. Za příplatek po domluve pití, točené pivo, místní slivovice a jiné aktivity. Celý objekt je vhodný pro tři rodiny s dětmi i s domácími mazlíčky.

Všechny byty jsou nekuřácké.

I. byt 68 m2 – BTV, rádio, topení krbovou vložkou na dřevo, WC, rohová vana, sprchový kout, kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou a nádobím. Možnost ubytování až 6-ti osob.

II. byt 85 m2 – BTV, rádio, topení krbovou vložkou na dřevo, či centrálně plynem, WC, rohová vana, pračka, sprchový kout, kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnou troubou a nádobím. Možnost ubytování až 6-ti osob.

III. byt 65 m2 – BTV, rádio, topení elektrickým kotlem či krbovou vložkou s výměníkem, WC, sprchový kout, prračka, kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou a nádobím. Možnost ubytování až 6-ti osob.

Sauna na dřevo, WC, sprchový kout

Statek se nachází přímo v malé obci, ale soukromí a veliká zahrada je výhodou. Do 100 metru je hostinec a potraviny.